Jste zde: Úvod
5. ročník Stránecké časovky Tisk E-mail

Sobota - 22. září 2018

Hlavní pořadatel a organizátor Pavel Mráček st. napsal:

V sobotu 22. září se ve Stránce běžel 5. ročník Stránecké časovky. Pořadatelé se tohoto běžeckého závodu opět zhostili tak, jak nejlépe umí a během celého sportovního odpoledne nedošlo k žádnému nedorozumění mezi pořadateli a běžci.

Ženy běžely 2 okruhy, které celkem měřily 720 m. Poté se na trať vydali Cvrčkové. Jeden okruh si vyzkoušelo 13 malých běžců. Na muže čekaly 3 okruhy měřící celkem 1080 m. Atmosféra byla stále vynikající a hlasitě se povzbuzovalo až do doběhu posledního závodníka.

Po vyhlášení kategorií mužů byla odstartována pivní časovka, při které každý závodník po uběhnutí 180 m musel vypít připravené alkoholické pivo a pak pokračovat v běhu do cíle. Tady již potřetí za sebou vyyhrál Vladimír Kosek.

Závěr patřil hlavnímu pořadateli, který poděkoval a zároveň předal upomínku všem zúčastněným pořadatelům tohoto běhu.

V kategorii žen A do 34 let zvítězila Kristýna Dvorščíková ze Stránky v čase 2:26 min.

V kategorii žen B od 35 let zvítězila Dana Palusková ze Stránky v čase 2:47 min.

V kategorii žen C od 50 let doběhla na 1. místě Anita Veselá časem 3:16 min.

Kategorie muži A do 39 let opět obhájil svá prvenství Jiří Šmíd z Neratovic v čase 3:16 min.

V kategorii muži B 40 - 49 let zvítězil Michal Michálek z Mělníka v čase 3:26 min.

V kategorii muži C 50 - 59 let doběhl 1. Luboš Švácha v čase 4:50 min.

V kategorii muži D od 60 let zvítězil Pavel Mráček st. v čase 4:29 min.